Atribuită
Cumpărare directă
Certificat digital calificat - Asigura integritatea si confidentialitatea documentelor transmise electronic; - Permite autentificarea la diverse aplicatii si garanteaza identitatea persoanei în sensul Legii nr.455/2001 a semnaturii electronice si în sensul Regulamentului European Nr. 910/2014. Certificatul serial cu numarul 2202E986FFA1121682D21FE9- IOANA DANCANET - EXPIRA VALABILITATEA LA DATA DE 29.01.2021. Conditiile in care Certsign furnizeaza serviciile sunt prevazute in Termeni si conditii privind furnizarea de servicii de certificare si Codul de Practici si Proceduri al Certsign, pentru certificate digitale calificate, disponibile la www.certsign.ro/repository.
- Număr anunț
- DA27207525
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC BAIA POPULARA SIBIU (CUI 14818230)
- Furnizor / câștigător
- CERTSIGN SA (CUI 18288250)
- Cod CPV
- 79132100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 95 RON
- Valoare atribuită
- 95 RON
- Data publicării
- 07.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.