Atribuită
Cumpărare directă
REGISTRU FORMAT A4 COMPUS DIN 200 FILE CUSUTE, CU TRESA SI CAPITAL BAND, CU DENUMIREA PE COPERTA, LEGATE FOARTE BINE, COPERTI DIN IMITATIE DE PIELE FOARTE REZISTENTE LA MANIPULARE LIPITE PE CARTON DE LEGATORIE CU DURITATE RIDICATA, HARTIE OFFSET 80G/MP, GRAD ALB 88-89. INTERIOR FILE IMPRIMATE FATA-VERSO O CULOARE
- Număr anunț
- DA27248466
- Autoritate contractantă
- CURTEA DE APEL BUCURESTI (CUI 17019105)
- Furnizor / câștigător
- NEDEA PRINT SRL (CUI 15452438)
- Cod CPV
- 22800000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.680 RON
- Valoare atribuită
- 4.680 RON
- Data publicării
- 18.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.