Atribuită Cumpărare directă

Serviciu de informare legislativa cu acces online. Pachetul va ofera acces la modulele: - Legislatia României - MOF partea I - formele la zi ale actelor; partea I bis; a V-a si a VI-a; - Legislatia Uniunii Europene – toate actele publicate în Jurnalul Oficial al Comunitatii Europene; în limba româna, relationate cu actele românesti transpuse. - Modele si proceduri - Modele de contracte, cereri etc; peste 200 de proceduri actualizate si relationate cu legislatia aferenta. - Jurisprudenta româneasca – în exclusivitate Decizii ANAF, hotarâri CCF si decizii CNSC; jurisprudenta relationata dinamic la nivel de paragraf cu actele normative de referinta. - Jurisprudenta a Uniunii Europene - decizii emise de catre instantele de judecata ale Uniunii Europene. - Jurisprudenta CEDO - colectie generoasa de hotarâri date de Curtea Europeana a Drepturilor Omului. - Comentarii Expert - comentariile expertilor sunt relationate dinamic la nivel de paragraf, deci le puteti vizualiza în contextul reglementarii legislative analizate de catre autor. - Cautare si monitorizare Dosare in Instanta - cautare nelimitata în baza de dosare din instantele din România + serviciu de urmarire prin sistem de notificari prin e-mail si sms; - Buletinul Procedurilor de Insolventa - baza de date completa începând cu ianuarie 2015 + serviciu de urmarire firme prin sistem de notificari prin e-mail si sms; Pachetul mai cuprinde, pentru unul dintre utilizatori, acces la Hotarari Judecatoresti – toata baza de hotarari

Număr anunț
DA27208172
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
75111200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.240 RON
Valoare atribuită
3.240 RON
Data publicării
07.01.2021 00:00
Data finalizării
08.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.240 RON

din 3.240 RON estimat