Atribuită Cumpărare directă

bonament Indaco Lege5 ONLINE 350 utilizatori ONLINE cu acces la:  Legislatie Romaneasca si Europeana (MOF I, V, VI si partea I Bis) + Modele de contracte, cereri, actiuni si proceduri + Newsletter configurabil gratuit  Comentarii Expert  Hotarari Judecatoresti – peste 13.000.000 de hotarari.  Jurisprudenta relevanta Romaneasca si Europeana  Dosare in instanta + monitorizare 20 dosare/parti – notificari e-mail/sms  Buletinul Procedurilor de insolventa + monitorizare 20 societati – notificari e-mail/sms  Revista Saptamanalul de drept – Editura Indaco (titlu gratuit)  Doctrina Drept Public – Editura Hamangiu Functii premium incluse: - cautare rapida si relevanta (cu filtrarea rezultatelor in functie de importanta domeniilor); - monitorizare a actelor favorite si primire de noutati despre modificari legislative pe email; - istoric legislativ, comparare si evidentiere pe text a modificarilor legislative (track changes); - comparare versiuni consolidate (forma actului la orice data: trecut, prezent si viitor)

Număr anunț
DA27215342
Autoritate contractantă
CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
75111200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.741 RON
Valoare atribuită
14.741 RON
Data publicării
11.01.2021 00:00
Data finalizării
14.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.741 RON

din 14.741 RON estimat