Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine abonament actualizare baza de date pentru licenta Indaco Lege5 Desktop PREMIUM retea 5 utilizatori, livrate prin internet si 3 conturi acces la serviciul Indaco Lege5 Online. In functie de licentiere, pachetul ofera acces la modulele: - Legislatia României - MOF partea I - formele la zi ale actelor; partea I bis; - Monitorul Oficial partea a V-a si a VI-a; - Legislatia Uniunii Europene – toate actele publicate în Jurnalul Oficial al Comunitatii Europene; în limba româna, relationate cu actele românesti transpuse. - Modele si proceduri - Modele de contracte, cereri etc; peste 200 de proceduri actualizate si relationate cu legislatia aferenta. - Jurisprudenta româneasca – în exclusivitate Decizii ANAF, hotarâri CCF si decizii CNSC; jurisprudenta relationata dinamic la nivel de paragraf cu actele normative de referinta. - Jurisprudenta a Uniunii Europene - decizii emise de catre instantele de judecata ale Uniunii Europene. - Jurisprudenta CEDO - colectie generoasa de hotarâri date de Curtea Europeana a Drepturilor Omului. - Comentarii Expert - comentariile expertilor sunt relationate dinamic la nivel de paragraf, deci le puteti vizualiza în contextul reglementarii legislative analizate de catre autor. - Hotarari Judecatoresti - Cautare si monitorizare Dosare in Instanta - cautare nelimitata în baza de dosare din instantele din România + serviciu de urmarire prin sistem de notificari prin e-mail si sms in conturile online. - Buletinul Procedurilor de Insolventa -

Număr anunț
DA27197259
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
75111200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.949 RON
Valoare atribuită
1.949 RON
Data publicării
04.01.2021 00:00
Data finalizării
05.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.949 RON

din 1.949 RON estimat