Atribuită Cumpărare directă

Pachete de actualizare zilnica a bazei de date pentru o licenta Indaco Lege5 Desktop PREMIUM retea 6-10 utilizatori, livrate prin internet si acces la 1 cont Indaco Lege5 BUSINESS Online. Baza de date va ofera acces la: - Legislatia României - MOF partea I - formele la zi ale actelor; partea I bis; a V-a si a VI-a; - Jurisprudenta româneasca – Decizii ANAF, hotarâri CCF si decizii CNSC; jurisprudenta relationata dinamic la nivel de paragraf. - Jurisprudenta CEDO. - Modele si proceduri - Modele de contracte, cereri etc; peste 200 de proceduri actualizate si relationate cu legislatia aferenta. - Comentarii Expert - comentariile expertilor sunt relationate dinamic la nivel de paragraf. - Cautare Dosare in Instanta - cautare nelimitata în baza de dosare din instantele din România Si suplimentar in licenta Lege5 Desktop PREMIUM: - Legislatia Uniunii Europene – toate actele publicate in limba romana în Jurnalul Oficial al Comunitatii Europene incepand cu 01.01.2017. - Jurisprudenta a Uniunii Europene - decizii emise de catre instantele de judecata ale Uniunii Europene. - Buletinul Procedurilor de Insolventa - baza de date completa începând cu ianuarie 2015 + serviciu de Urmarire Firme prin sistem de notificari in cadrul aplicatiei Lege5 Desktop (100 societati monitorizate incluse in abonament). Achizitie pentru lunile februarie-decembrie 2021.

Număr anunț
DA27310054
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
72540000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.591 RON
Valoare atribuită
2.591 RON
Data publicării
29.01.2021 00:00
Data finalizării
01.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.591 RON

din 2.591 RON estimat