Atribuită Cumpărare directă

CALCULATOR INTEL i5-10400/H410M/16GB 2666MHz/HDD 1TB/TASTATURA SI MOUSE

Număr anunț
DA27274693
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
UNITECH COMPUTER SRL (CUI 13805410)
Cod CPV
30237100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.218 RON
Valoare atribuită
3.218 RON
Data publicării
22.01.2021 00:00
Data finalizării
25.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.218 RON

din 3.218 RON estimat