Atribuită Cumpărare directă

Monitor LED Lenovo 21.5", Full HD, 5ms, HDMI, Negru, C22-10 la magazia RAADPFL Craiova, str Brestei, nr 129 A, persoana de contact: Cosmin Pirvulescu, tel 0753093883, conform referat 1093/12.01.2021

Număr anunț
DA27246317
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
GIDEON COMP SRL (CUI 15266389)
Cod CPV
33195100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335 RON
Valoare atribuită
335 RON
Data publicării
18.01.2021 00:00
Data finalizării
18.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335 RON

din 335 RON estimat