Atribuită Cumpărare directă

PACHET PIESE : ADV 1193732 PLACUTE FRANA VW T6 SET 1 104,35 104,35 PLACUTE FRANA VW T6 SET 1 70,14 70,14 PLANET FATA DREAPTA LOGAN OE B 1 546,22 546,22 SET DISCURI FRANA LOGAN OE SET 3 168,07 504,21 SET PLACUTE FATA LOGAN OE SET 3 54,62 163,86 APA DISTILATA L 40 1,68 67,2 AD BLUE EURO 6 L 120 2,69 322,8 ANTIGEL CONCENTRAT ROZ TIP G 12 KG 42 7,98 335,16 LICHID PARBRIZ IARNA -30GR L 50 2,94 147 2260,94

Număr anunț
DA27275717
Autoritate contractantă
Unitatea Speciala de Interventie în Situatii de Urgenta U.M. NR. 0629 (CUI 27681036)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.261 RON
Valoare atribuită
2.261 RON
Data publicării
25.01.2021 00:00
Data finalizării
26.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.261 RON

din 2.261 RON estimat