Atribuită Cumpărare directă

ADV 1193819 SABOTI FRANA SPATE DUSTER OE SET 1 201,68 201,68 PLACUTE FRANA DUSTER 1,5 DCI OE SET 1 130,25 130,25 CILINDRU FRANA SPATE DUSTER OE B 1 126,05 126,05 TELESCOP SPATE DUSTER OE STG+DR SET 1 250,42 250,42 FLANSA AMORTIZOR SPATE OE B 2 24,37 48,74 RULMENTI SPATE AMORTIZOR - OE B 2 16,81 33,62 CABLU FRANA MANA DUSTER-OE B 1 75,63 75,63 PLACUTE FR FATA DUSTER 1,6 MPI OE SET 1 130,25 130,25 BLOC LUMINI LOGAN 1,6 OE B 1 178,99 178,99 POMPA SPALT PARBRIZ LOGAN -OE B 1 29,42 29,42 FILTRU ULEI DACIA 1304 OE B 1 12,61 12,61 FILTRU ULEI NOVUS 2000 B 4 11,79 47,16 FILTRU COMBUSTIBIL NOVUS 2000 B 4 12,07 48,28 1313,1

Număr anunț
DA27269734
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA DELTA AL JUDETULUI TULCEA (CUI 4321542)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.313 RON
Valoare atribuită
1.313 RON
Data publicării
21.01.2021 00:00
Data finalizării
22.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.313 RON

din 1.313 RON estimat