Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PIESE SCHIMB AUTOVEHICULE CONFORM ANUNT PUBLICITAR ADV 1194593/25.01.2021 FILTRU AER LOGAN 1598CM B 5 8,4 42 FILTRU ULEI LOGAN 1598CM B 5 5,46 27,3 FILTYRU HABITACLU LOGAN 1598 CM B 5 10,5 52,5 LICHID SPALRE PARBRIZ -20G BIDON 5L B 100 11,76 1176 SPRAY CURATAT FRANE 400ML B 5 7,56 37,8 SPRAY DEGRIPANT RUGINA 400 ML B 10 6,72 67,2 SILICON ETANSARE NEGRU B 10 2,94 29,4 SOLUTIE PT BLOCARE B 5 20,4 102 PASTA CURATAT MAINI 0,5ML B 10 5,46 54,6 1588,8
- Număr anunț
- DA27296215
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta BASARAB I al jud. Dambovita (CUI 4207069)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.589 RON
- Valoare atribuită
- 1.589 RON
- Data publicării
- 27.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.