Atribuită
Cumpărare directă
1.Filtru ulei pentru Dacia Logan cu serie șasiu UU14SDCH454472254, an fabricație 2015- 2 buc; 2.Filtru aer pentru Dacia Logan cu serie șasiu UU14SDCH454472254, an fabricație 2015- 2 buc; 3. Filtru motorină pentru Dacia Logan cu serie șasiu UU14SDCH454472254, an fabricație 2015- 2 buc; 4. Filtru habitaclu pentru Dacia Logan cu serie șasiu UU14SDCH454472254, an fabricație 2015- 2 buc; 5. FILTRU MOTORINĂ D. Duster serie șasiu UU1HSDADG52890259 an fabricație 2015- 2 buc; 6. FILTRU ULEI D. Duster serie șasiu UU1HSDADG52890259 an fabricație 2015- 2 buc; 7. FILTRU AER D. Duster serie șasiu UU1HSDADG52890259 an fabricație 2015- 2 buc; 8. FILTRU HABITACLU D. Duster serie șasiu UU1HSDADG52890259 an fabricație 2015- 2 buc; 9. FILTRU BENZINĂ D. Duster serie șasiu UU1HSDARN49710872 an fabricație 2013- 1 buc; 10. FILTRU ULEI D. Duster serie șasiu UU1HSDARN49710872 an fabricație 2013- 1 buc; 11. FILTRU AER D. Duster serie șasiu UU1HSDARN49710872 an fabricație 2013- 1 buc; 12. FILTRU HABITACLU D. Duster serie șasiu UU1HSDARN49710872 an fabricație 2013- 1 buc; Produsele vor fi însoțite de factură fiscală, declarație de conformitate, certificat de garanție și calitate.
- Număr anunț
- DA27235269
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta ,,Oltul" al judetului Harghita (CUI 4245690)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 255 RON
- Valoare atribuită
- 255 RON
- Data publicării
- 14.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.