Atribuită
Cumpărare directă
Biblioraft 8cm PP negru Suprem DY000110 Buc 20 6.49 Biblioraft 5cm PP negru Suprem/Office DY000120 Buc 20 6.49 Capse 24/6 Memoris BV015113 Buc 4 0.73 Post-it index film 12x44mm 5 culori D.rect sageata 009347 Buc 3 2.22 Mina creion mecanic 0.5mm HB Rotring SO312650 RO505508 Buc 3 3 Mina creion mecanic 0.7mm HB Rotring SO312690 RO505708 Buc 3 3 Banda adeziva 48*66 acrilic transparenta Aero 11334 Rola 2 3.45 Agrafe birou 33mm Memoris/EvoOffice BV017113 Buc 3 0.73 Dosar sina plastic cu perf albastru deschis Noki 4825-130 LM026 (LM011C) <B50> Buc 150 0.62 Dosar sina plastic cu perf rosu Noki LM025 (LM010C) <B50> Buc 50 0.62 Dosar sina plastic cu perf galben Noki LM016C LM030 Buc 50 0.62 Alonje indosariere albastru Suprem 25/set Set 2 4.61 File protectie A4 30micro Noki 100/set 4830 4830XS RP00201 Set 2 7.62 Post-it 75x75mm multicolor 400 file 4 culori Hopax HO-21013 Buc 2 5.9 Mouse wireless USB Hama MW-300 Buc 1 33.1 Capsator 24/6 30 coli Rapid F16 (HS1/FS1) negru 23810501 Buc 1 20.75 Decapsator D.rect 150 105001 Buc 2 1.6 Laveta universala microfibra Vileda Style colors 4/set Buc 1 19.32
- Număr anunț
- DA27254698
- Autoritate contractantă
- Termoficare Napoca SA (CUI 201330)
- Furnizor / câștigător
- SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 554 RON
- Valoare atribuită
- 554 RON
- Data publicării
- 19.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.