Atribuită Cumpărare directă

Incarcat cartus HP LJ M1212/P1102, Capacitate: 1.600 pagini NUMAR DE REFERINTA: CE285A negru CF279A,Toner compatibil ,HP LJ PRO M 12/M 26,capacitate 1600 pag NUMAR DE REFERINTA: CF279A negru

Număr anunț
DA27285957
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Biologie si Nutritia Animala - IBNA Balotesti (CUI 18897481)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
Cod CPV
72513000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150 RON
Valoare atribuită
150 RON
Data publicării
26.01.2021 00:00
Data finalizării
27.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150 RON

din 150 RON estimat