Atribuită
Cumpărare directă
Cartuse de toner conform ADV1193191: Cartus toner Brother TN-2421 ORIGINAL BUC 5 290,00 Drum unit Brother DR 2401 ORIGINAL 12000 pagini BUC 1 284,00 Cartus toner Samsung MLT-D116L (compatibil) BUC 10 32,00 Drum unit Samsung MLT-R116L (Compatibil) BUC 3 35,00 Cartus toner Brother TN 2320 Compatibil ( 2600 pag.) BUC 6 19,00 Cartus toner Brother TN 2421 Compatibil ( 3000 pag.) cu cip BUC 12 25,00 Cartus toner Xerox 106R01294(Compatibil) BUC 2 60,00 Drum unit Xerox - 113R00670(compatibil) BUC 1 59,00 Cartus toner XEROX 113R00719 - Cyan (compatibil) BUC 1 212,00 Cartus toner XEROX 113R00720 - Magenta (compatibil) BUC 1 212,00 Cartus toner XEROX 113R00721 - Yellow (compatibil) BUC 1 212,00 Cartus toner XEROX 113R00722 - Black (compatibil) BUC 1 212,00 Cartus toner HP Q2612A (Compatibil) BUC 10 16,20 Cartus toner HP 651 Black - Original BUC 10 47,00 Cartus toner HP 651 Tri - colour - Original BUC 5 42,00 Cartus toner HP CF 230 X (original) BUC 4 395,00
- Număr anunț
- DA27236913
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA IANCU DE HUNEDOARA AL JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374318)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.022 RON
- Valoare atribuită
- 6.022 RON
- Data publicării
- 14.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.