Atribuită
Cumpărare directă
MLT-D111L MLTD111L (111L) Cartuș compatibil NOU pentru imprimantă Samsung Xpress M2026, capacitate printare 1800 pagini SAMSUNG M2022 M2020 M2026 M2070 M2078 M2021 LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: •Samsung M-Serie (2020, 2020 W, 2021, 2021 W, 2022, 2022 W, 2026, 2026 W, 2070, 2070 F, 2070 FH, 2070 HW, 2070 W, 2071, 2071 FH, 2071 HW, 2071 W, 2078, 2078 W) •Samsung SL-M-Serie (2022) •Samsung Xpress M-Serie (2020, 2020 W, 2021, 2021 W, 2022, 2022 W, 2026, 2070, 2070 F, 2070 F/XEC, 2070 FH, 2070 FW, 2070 HW, 2070 W, 2070 WS, 2071, 2071 FH, 2071 HW, 2071 W, 2078, 2078 W) Dializa - ATENTIE!!!! Facturati separat, surse de finantare diferite!!!
- Număr anunț
- DA27264541
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 113 RON
- Valoare atribuită
- 113 RON
- Data publicării
- 21.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.