Atribuită
Cumpărare directă
MEDICINA LEGALA - TRUSA ALCOOLEMIE Trusa standard alcoolemie (de prelevare a mostrelor pt. det. alcoolemiei) - AVIZATA CSML NUMAR DE REFERINTA: TSA- 2 PRET DE CATALOG: 27,79 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 33141625-7 Truse de diagnosticare (Rev.2) DESCRIERE: Singura trusa produsa in conformitate cu cerintele standardului ISO 9001:2008 conform certificat 3... mai departe
- Număr anunț
- DA27197313
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
- Furnizor / câștigător
- MORPHEUS GRUP SRL (CUI 15247689)
- Cod CPV
- 33954000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.670 RON
- Valoare atribuită
- 6.670 RON
- Data publicării
- 04.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.