Atribuită Cumpărare directă

Masca chirurgicala 3 pliuri livrare in 24 ore masca protectie faciala de unica folosinta cu 3 straturi/3 pliuri.. - lama nazala - fabricata din material netesut hipoalergenic, fara alte efecte nocive pentru sanatate; -DISPOZITIV MEDICAL - clasa de risc I, tip IIR,rezistenta la stropire. - standard SR EN 14683 - eficienta de filtrare bacteriana BFE minim 3.0µm≥98%, - ambalare -ambalaj care să păstreze integritatea dispozitivului în momentul extragerii pentru folosire cu 50 buc/cutie. - marcare, etichetare: denumire – tip, dimensiune, adresă producător, data fabricației, nr. lot, modul de utilizare, termenul de valabilitate, cod produs, marcaj CE. PROTECTIE IMPOTRIVA COVID-19. Societatea noastra este autorizata in Romania pentru comertul cu dispozitive medicale CANTITATE MINIMA COMANDATA -3000 buc LIVRARE 24 DE ORE! PRODUSE IN STOC!!

Număr anunț
DA27310266
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
Cod CPV
33199000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
29.01.2021 00:00
Data finalizării
01.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat