Atribuită
Cumpărare directă
Achiziție produse de protecție împotriva îmbolnăvirii cu coronavirus (măști chirurgicale) Specificații tehnice: - mască chirurgicală facială, de unica folosinta, cu 3 pliuri, 3 straturi, tip II / II R, culoare albastră/verde; - este prevazuta cu elastic pentru prindere pe urechi si cu lamela metalica protejata cu plastic pentru fixare pe nas; - permite circulatia aerului, asigura o respiratie normala, fara efort si constituie o bariera eficace de filtrare; - se adapteaza perfect la forma fetei si garanteaza o protectie maxima; - fara miros, fara fibre de sticla, fara latex; - eficienta de filtrare bacteriologica (BFE) ≥ 98%; - fabricată din material nețesut hipoalergenic; - Standardul international SR EN 14683+AC:2019 sau echivalent; - marcaj CE – pe ambalaj trebuie să existe marcaj CE cu respectarea condițiilor legale specifice de utilizare a acestuia.
- Număr anunț
- DA27215078
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TELEORMAN (CUI 4652686)
- Furnizor / câștigător
- NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.480 RON
- Valoare atribuită
- 4.480 RON
- Data publicării
- 11.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.