Atribuită Cumpărare directă

Servicii de actualizare informatica,mentenanta echipamente si retea intranet. pret per abonament lunar

Număr anunț
DA27236279
Autoritate contractantă
Oficiul judetean de studii pedologice si agrochimice Ialomita (CUI 4232100)
Furnizor / câștigător
DUO MANAGER COM S.R.L. (CUI 5168057)
Cod CPV
72540000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
14.01.2021 00:00
Data finalizării
15.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat