Atribuită
Cumpărare directă
Polizor unghiular Bosch GWS 750-125, Polizor unghiular Bosch GWS 24-230 JH si Ciocan rotopercutor cu acumulatori Makita DHR243RTE la magazia RAADPFL Craiova, str Brestei, nr 129 A, persoana de contact: Cosmin Pirvulescu, tel 0753093883, conform referate 445,446,447/ 05.01.2021
- Număr anunț
- DA27225840
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- EXPOTEHNICA SRL (CUI 10379328)
- Cod CPV
- 43830000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.764 RON
- Valoare atribuită
- 2.764 RON
- Data publicării
- 13.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.