Atribuită Cumpărare directă

Service pentru spectrofotometrele de absorbtie atomica si moleculara din dotarea laboratoarelor. Se va incheia un contract de prestari servicii,pentru spectrofometrele din dotarea laboratoarelor acreditate de apa potabila/uzata. Oferta de pret,cat si lista cu piesele principale se vor transmite pe adresa de e-mail : achizitii.publice@rajac.ro, pana la data de 28.01.2021.

Număr anunț
DA27289157
Autoritate contractantă
RAJA S.A CONSTANTA (CUI 1890420)
Furnizor / câștigător
ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI 11795620)
Cod CPV
50344000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.000 RON
Valoare atribuită
70.000 RON
Data publicării
26.01.2021 00:00
Data finalizării
27.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70.000 RON

din 70.000 RON estimat