Atribuită Cumpărare directă

Plata se face cu OP in trezorerie in max 60 de zile de la inregistrarea facturii la sediul beneficiarului.

Număr anunț
DA27280265
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
Furnizor / câștigător
FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.480 RON
Valoare atribuită
6.480 RON
Data publicării
25.01.2021 00:00
Data finalizării
26.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.480 RON

din 6.480 RON estimat