Atribuită
Cumpărare directă
Saci galbeni cu inscripția „Pericol biologic”, produși din folie de polietilenă de medie densitate (MDPE). Produs certificat ISO și ADR. Caracteristici (Material, Aspect, Dimensiuni) - Sunt confecționați din material MDPE foarte rezistent; - Folie fără defecțiuni vizibile; - Etanșare la lipitură, termosudurile sunt continue, nu permit scurgeri de lichid; - Culoare: galben; - Grosime: 50µ
- Număr anunț
- DA27217495
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
- Furnizor / câștigător
- FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
- Cod CPV
- 19640000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.196 RON
- Valoare atribuită
- 1.196 RON
- Data publicării
- 11.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.