Atribuită
Cumpărare directă
Termohigrometru data logger cu certificat de etalonare inclus, Domeniu de temperatura -40 ... +70°C, Rezolutie temperatura 0,1 aC, Acuratete temperatura +- 0,5°C (0 .. 60°C) , in rest + - lOC, Domeniu de umiditate 0 ... 100% rH, Rezolutie umiditate 0,1% rH, Acuratete + -3% rH (40 .. 60%), + - 3,5% (20 .. .40% si 60 ... 80%) , in rest + - 5% Memorie 100.000 masuratori, Alimentare baterie 1 x 1/2AA size 3,6 volt, Durata de viata a bateriei aprox. 4 ani (cu interval de memorare > 15 min), Interfata USB, functie de generare pdf, grafic si tabel masuratori, Senzor de miscare, soft inclus, garantie minim 24 luni. Conditii de livrare: la sediul indicat de beneficiar. Termen de livrare - 5 zile de la comanda, piesele care se vor defecta in perioada de garantie vor fi returnate furnizorului si vor fi inlocuite gratuit in termen de maxim 3 zile lucratoare.
- Număr anunț
- DA27209169
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRAILA (CUI 4205670)
- Furnizor / câștigător
- TELECOMED SRL (CUI 15713177)
- Cod CPV
- 38414000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.905 RON
- Valoare atribuită
- 2.905 RON
- Data publicării
- 07.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.