Atribuită Cumpărare directă

Balanta ATZ2200G cu interfata RS232/USB/PS2 si ceas cu data si ora Capacitate 2200g Precizie 0,01 g Platan inox 150 mm Calibrare externa Timp de cantarire < 2s Tara -2200 g Ceas intern data/ora, datele pot fi imprimate in format GLP (good laboratory practice) Afisaj LCD grafic, cu iluminare Functii : cântărire, numărare piese, cântărire procentuală, rețetă, schimbarea unității de măsură (g, ct, lb, oz, ozt, gr, dwt), totalizare , filtrare vbrații, cântărire dinamică (animale,obiecte în mișcare) etc. Interfata RS232 , USB (pentru calculator), PS2 (pentru tastatura externa) Dimensiuni 185x290x90mm Alimentare -230V 50Hz Verificare metrologica initiala Balanțele de laborator ATZ/G sunt balanțe profesionale de laborator, compacte, de dimensiuni reduse și cu precizie foarte bună. Toate balanțele serie ATZ/Gau set complet și bogat de funcții speciale: numărare piese, cântărire procentuală, rețetă,schimbarea unității de măsură (g, ct, lb, oz, ozt, gr, dwt), totalizare , filtrare vibratii - functia speed, cântărire dinamică (animale,obiecte în mișcare) etc. Interfețele RS232C și USB permit conectarea calculatorului sau a printerului pentru imprimarea de buletine de măsură, rapoarte sau pentru arhivarea datelor măsurate. Interfata PS2 permite conectarea unei tastaturi externe pentru a introduce date text pentru generarea buletinelor de masura ex. denumirea unitatii, nume utilizator, nume produs etc. Formatul datelor este in concordanta cu GLP și cerințele sistemelor de certificare

Număr anunț
DA27293234
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
TELECOMED SRL (CUI 15713177)
Cod CPV
38310000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.095 RON
Valoare atribuită
2.095 RON
Data publicării
27.01.2021 00:00
Data finalizării
28.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.095 RON

din 2.095 RON estimat