Atribuită
Cumpărare directă
CENTRALIZATOR DE PRETURI/Pachet Nr. Crt. Denumire produs Cantitate Preţ unitar fara TVA lei Valoare totala fara TVA lei TVA lei 1 Comunicat de presa – inceput proiect 1 buc 620.00 620.00 117.80 Comunicat de presa – inchidere proiect 1 buc 780.00 780.00 148.20 2 autocolante 700 buc 2.00 1400.00 266.00 3 Panpu temporar 2 buc 2300.00 4600.00 874.00 4 Placa permanenta 2 buc 850.00 1700.00 323.00 Afise A3 1070 buc 3.00 3210.00 609.90 Brosura 1950 buc 2.00 3900.00 741.00 Bannere 85 buc 380.00 32300.00 6137.00 Spoturi audio 4 buc 800.00 3200.00 608.00 Spoturi video 4 buc 2100.00 8400.00 1596.00 Harta ( 47 x 30 cm ) 530 buc 10.00 5300.00 1007.00 65410.00 12427.90
- Număr anunț
- DA27288309
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
- Furnizor / câștigător
- FLAROM ADVERTISING SRL (CUI 14946824)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.410 RON
- Valoare atribuită
- 65.410 RON
- Data publicării
- 26.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.