Atribuită
Cumpărare directă
Servicii având ca obiect informarea și publicitatea în cadrul proiectului „COVID 19-LIMIT – Sprijin pentru persoanele vulnerabile din centrele sociale rezidențiale publice din județul Bacău”, cod MySMIS 138730 finanțat prin Programul Operațional Infrastructura Mare 2014-2020. Durata contractului este de la data semnarii acestuia de catre ambele parti si pana la data de 16.03.2021, data finalizarii proiectului. Livrarea se va face in termen de maxim 30 zile lucratoare de la comanda.
- Număr anunț
- DA27274330
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
- Furnizor / câștigător
- FLAROM ADVERTISING SRL (CUI 14946824)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.805 RON
- Valoare atribuită
- 28.805 RON
- Data publicării
- 22.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.