Atribuită Cumpărare directă

MANUSI CHIRURGICALE( EXAMINARE) NITRIL MASURA M 100/CUTIE CULOARE ALBASTRU INSCRIPTIONARE PE AMBALAJ MARCAJ CE SI TERMEN DE VALABILITATE STOC DISPONIBIL !!!!!!!!!

Număr anunț
DA27252822
Autoritate contractantă
Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
Furnizor / câștigător
TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.200 RON
Valoare atribuită
7.200 RON
Data publicării
19.01.2021 00:00
Data finalizării
20.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.200 RON

din 7.200 RON estimat