Atribuită Cumpărare directă

INREGISTRATOR DATA LOGGER RC-5 cu certifica CE

Număr anunț
DA27261381
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Judeteana Tulcea (CUI 4321631)
Furnizor / câștigător
KUBITECH SRL (CUI 8508803)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.035 RON
Valoare atribuită
1.035 RON
Data publicării
20.01.2021 00:00
Data finalizării
21.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.035 RON

din 1.035 RON estimat