Atribuită
Cumpărare directă
1. Se vor achiziționa servicii de asigurare RCA pentru autoutilitara marca Volkswagen Crafter cu numărul de înmatriculare BH 40 CJB, în valoare de 1.183,00 lei, cu o valabilitate de 3 luni. 2. Se vor achiziționa servicii de asigurare RCA pentru autoutilitara marca Dacia Duster 4x4 cu numărul de înmatriculare BH 34 CJB, în valoare de 452,00 lei, cu o valabilitate de 3 luni. 3. Se vor achiziționa servicii de asigurare RCA pentru autoutilitara marca Daewoo Nubira II cu numărul de înmatriculare BH 29 CJB, în valoare de 509,00 lei, cu o valabilitate de 3 luni. Decontarea se va realiza pe bază de document justificativ, respectiv factură fiscală.
- Număr anunț
- DA27254571
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.144 RON
- Valoare atribuită
- 2.144 RON
- Data publicării
- 19.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.