Atribuită
Cumpărare directă
Se vor achiziționa servicii de asigurare RCA pentru autoutilitara marca Volkswagen Amarok cu nr. de înmatriculare BH 98 CJB, în valoare de 1.348,00 lei, și servicii CASCO pentru autoutilitara marca Volkswagen Amarok cu nr. de înmatriculare BH 98 CJB, în valoare de 2.677,00 lei. Valoare totală: 4.025,00 lei. Se vor achiziționa servicii de asigurare RCA pentru autoutilitara marca Dacia Duster cu nr. de înmatriculare BH 72 CJB, în valoare de 918,00 lei și servicii CASCO pentru autoutilitara marca Dacia Duster cu nr. de înmatriculare BH 72 CJB, în valoare de 1.232,00 lei. Valoarea totală: 2.150,00 lei. Se vor achiziționa servicii de asigurare RCA pentru autoutilitara marca Nissan Navara NP300 cu nr. de înmatriculare BH 93 CJB, în valoare de 1.012,00 lei și servicii CASCO pentru autoutilitara marca Nissan Navara NP300 cu nr. de înmatriculare BH 93 CJB, în valoare de 2.434,00 lei. Valoarea totală: 3.446,00 lei. Se vor achiziționa servicii de asigurare RCA pentru autoutilitara marca Dacia Duster cu nr. de înmatriculare BH 35 CJB, în valoare de 808,00 lei și servicii CASCO pentru autoutilitara marca Dacia Duster cu nr. de înmatriculare BH 35 CJB, în valoare de 985,00 lei. Valoarea totală: 1.793,00 lei. Valabilitatea serviciilor va fi de 12 luni. Decontarea se va realiza pe bază de document justificativ, respectiv factură fiscală.
- Număr anunț
- DA27255226
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.414 RON
- Valoare atribuită
- 11.414 RON
- Data publicării
- 19.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.