Atribuită
Cumpărare directă
Primăra Mischii achizitionează servicii de consultanță și asistență pentru elaborarea unui proiect cu o valoare eligibila de max. 1.500.000 RON, finantat in cadrul Programului privind cresterea eficientei energetice si gestionarea inteligenta a energiei in cladirile publice cu destinatie de unitati de invatamant. Operatorul economic va efectua in concret: Servicii de consultanță pentru elaborarea proiectului, laborarea cererii de finanțare nerambursabilă si anexelor; erificarea documentelor anexă la cererea de finanțare, din punct de vedere al conformității si eligibilității, Asistență pentru inregistrarea si depunerea proiectului la finantator (AFM), Asistență pentru întocmirea răspunsurilor la solicitările de informații suplimentare, Asistență pentru întocmirea răspunsurilor la solicitările de informații suplimentare, Asistență pentru depunerea documentelor necesare pentru etapa de contractare; Asistență pe toată perioada de evaluare a proiectului și în perioada de precontractare.
- Număr anunț
- DA27289028
- Autoritate contractantă
- COMUNA MISCHII (CONSILIUL LOCAL MISCHII) (CUI 4554157)
- Furnizor / câștigător
- RomActiv Business Consulting SRL (CUI 15203674)
- Cod CPV
- 79400000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.000 RON
- Valoare atribuită
- 25.000 RON
- Data publicării
- 26.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.