Atribuită Cumpărare directă

Paine alba feliata 300gr, AMBALATA CANTITATEA SOLICITATA ESTE PENTRU 12 LUNI (IANUARIE - DECEMBRIE 2021), CF. CTR. 7062/31.12.2020

Număr anunț
DA27237250
Autoritate contractantă
CENTRUL DE EVALUARE SI TRATAMENT A TOXICODEPENDENTELOR PENTRU TINERI SF. STELIAN (CUI 4364632)
Furnizor / câștigător
VEL PITAR SA (CUI 21229091)
Cod CPV
15811100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.976 RON
Valoare atribuită
14.976 RON
Data publicării
14.01.2021 00:00
Data finalizării
18.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.976 RON

din 14.976 RON estimat