Atribuită Cumpărare directă

Reînnoire polițe de asigurări RCA - Dacia Duster și Renault Magane, începând cu data de 21.02.2021 Asigurare RCA pentru asigurat persoana juridica, unitate a statului, medicala sau invatamant, pentru: 1 autoutilitara inmatriculata permanent in Romania,Bucuresti, marca DACIA, model DUSTER, 1461 cmc, 80 kw, 5 locuri, 1875 Kg, clasa BM: B3. Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: februarie 2021 Prima de asigurare se recalculeaza la data emiterii politei, in functie de tariful in vigoare de la acea data si de istoricul daunelor. Riscuri asigurate - conform legislatiei in vigoare. Asigurare RCA pentru asigurat persoana juridica, unitate a statului, medicala sau invatamant pentru 1 autoturism inmatriculat permanent in Romania,Bucuresti, marca RENAULT model MEGANE,1197 cmc, 97 kw, 1822 kg, 5 locuri, clasa B/M: B3 Perioada asigurata: 12 luni cu inceput valabilitate februarie 2021. Prima de asigurare se recalculeaza la data emiterii politei, in functie de tariful in vigoare de la acea data si de istoricul daunelor. Riscuri asigurate-conform legislatiei in vigoare.

Număr anunț
DA27273733
Autoritate contractantă
Agentia Nationala de Administrare a Bunurilor Indisponibilizate (CUI 36461480)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.122 RON
Valoare atribuită
2.122 RON
Data publicării
22.01.2021 00:00
Data finalizării
26.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.122 RON

din 2.122 RON estimat