Atribuită Cumpărare directă

Asigurare de calatire in strainatate, conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari pentru 280 persoane din Bucuresti, care se deplaseaza in intreaga lume, inclusiv S.U.A. si Canada, in scop de afaceri/studii. Suma asigurata: 50.000 EUR-pachet C conf. conditiilor de asigurare Perioada asigurata: 4 luni 01.01.2021-30.04.2021

Număr anunț
DA27251835
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66512200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
19.01.2021 00:00
Data finalizării
19.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat