Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA pentru asigurat persoana juridica, pentru 1 vehicul neinmatriculat in Romania, Jud. Arges, marca TR REMA ROMSAN, 7400 kg, Clasa BM: B1 Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: februarie 2021 Prima de asigurare se recalculeaza la data emiterii politei, in functie de tariful in vigoare de la acea data si de istoricul daunelor.

Număr anunț
DA27310187
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE COMUNALA (CUI 10929162)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.819 RON
Valoare atribuită
1.819 RON
Data publicării
29.01.2021 00:00
Data finalizării
01.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.819 RON

din 1.819 RON estimat