Atribuită
Cumpărare directă
Burghiu carbura O0.25, l3=1.25, l2=2.7, l1=38, d2=3 NUMAR DE REFERINTA: BURGHIU CARBURA O0.25 PRET DE CATALOG: 160,32 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 44512910-4 Varfuri de burghiu (Rev.2) DESCRIERE: 30-1301-0.25 - Burghiu carbura O0.25, l3=1.25, l2=2.7, l1=38, d2=3 2 buc X 80.16 lei / buc = 160,32 le
- Număr anunț
- DA27231767
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI 2538104)
- Furnizor / câștigător
- TOOL ONE SRL (CUI 17036823)
- Cod CPV
- 44512910-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160 RON
- Valoare atribuită
- 160 RON
- Data publicării
- 14.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.