Atribuită Cumpărare directă

DE6272-XJ Pensetă de prindere 6 mm – 80 lei + TVA x 1 BUC. DE6274-XJ Pensetă de prindere 8 mm – 90 lei + TVA x 1 BUC. DE6276-XJ Pensetă de prindere 10 mm – 80 lei + TVA x 1 BUC. Freza pentru caneluri, 16x19x51 mm, tija 8 mm, lemn – 40 lei + TVA/buc. x 10 BUC.

Număr anunț
DA27222973
Autoritate contractantă
TEATRUL MAGHIAR DE STAT CLUJ-NAPOCA (CUI 4288411)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
650 RON
Valoare atribuită
650 RON
Data publicării
12.01.2021 00:00
Data finalizării
13.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

650 RON

din 650 RON estimat