Atribuită
Cumpărare directă
Specificaţii Producator HONDA Putere 4,8 CP (3,6 kW) / 3600 rpm Debit maxim 710 l Inaltime maxima de refulare 30 m Adincimea maxima de imersiune 8 m Ape Reziduale Motor HONDA GX 160 (1 piston ), 4 timpi, OHV, racit cu aer Aprindere Electronic, fara ruptor Carburant Benzina fara Pb Capacitate cilindrica 163 cm3 Alezaj x Cursa 68 x 45 mm Consum carburant la 75% 1,5 l / ora Capacitate rezervor 3,1 l Autonomie 2 ore Diametru intrare/iesire 50 mm (2") Capacitate rezervor ulei 0,6 l Dimensiuni (Lxlxh) 620 x 460 x 465 mm Greutate in Kg 47.0000 FURTUN ABSORBTIE CU INSERTIE 2” 8ML FURTUN REFULARE 2” 20ML CUPLATE
- Număr anunț
- DA27281674
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 42122130-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.660 RON
- Valoare atribuită
- 3.660 RON
- Data publicării
- 25.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.