Atribuită Cumpărare directă

Verificat stingator tip P6conf.OMAI 138/2015- 7buc Verificat stingator tip G2 conf OMAI 138/2015-1 buc Verificat, incarcat stingator SM6 conf OMAI13/2015 - 3 buc mai putin

Număr anunț
DA27205726
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 6 (CUI 29116365)
Furnizor / câștigător
ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
433 RON
Valoare atribuită
433 RON
Data publicării
06.01.2021 00:00
Data finalizării
07.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

433 RON

din 433 RON estimat