Atribuită Cumpărare directă

OFERTA ESTE PERSONALIZATA SI SE ADRESEAZA STRICT CATRE LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN SACEL. Cantitate contractata: 370 MWh; Perioada: 01.03.2021 - 28.02.2022 Pret gaze naturale este 140.24 lei/MWh pentru C1 si cuprinde: -Pret propriu de furnizare 95.00 lei/MWh; -Tarif echilibrare 3.00 lei/MWh; -Tarif transport 12.00 lei/MWh; -Tarif distributie 30.24 lei/MWh. Pretul nu include TVA Plata facturii se face in termen de 30 zile de la data emiterii facturii.

Număr anunț
DA27266082
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN (CUI 29386482)
Furnizor / câștigător
ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
Cod CPV
09123000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77.132 RON
Valoare atribuită
77.132 RON
Data publicării
21.01.2021 00:00
Data finalizării
21.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

77.132 RON

din 77.132 RON estimat