Atribuită Cumpărare directă

Cantitate contractata: 110 MWh; Perioada 01.02.2021 – 31.01.2022 Pret gaze naturale este 141.24 lei/MWh pentru C1 si cuprinde: -Pret propriu de furnizare 95.00 lei/MWh; -Tarif echilibrare 4.00 lei/MWh; -Tarif transport 12.00 lei/MWh; -Tarif distributie 30.24 lei/MWh. Pretul nu include TVA Plata facturii se face in termen de 30 zile de la data emiterii facturii.

Număr anunț
DA27260614
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA (CUI 29391756)
Furnizor / câștigător
ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
Cod CPV
09123000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.536 RON
Valoare atribuită
15.536 RON
Data publicării
20.01.2021 00:00
Data finalizării
20.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.536 RON

din 15.536 RON estimat