Atribuită
Cumpărare directă
Cantitate contractata: 678 MWh; Perioada: 01.01.2021 - 31.12.2021 Pret gaze naturale este 136.24 lei/MWh pentru C2 si cuprinde: -Pret propriu de furnizare 90.00 lei/MWh; -Tarif echilibrare 4.00 lei/MWh; -Tarif transport 12.00 lei/MWh; -Tarif distributie 30.24 lei/MWh.
- Număr anunț
- DA27201283
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC MITROPOLIT IOAN METIANU (CUI 29413030)
- Furnizor / câștigător
- ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
- Cod CPV
- 09123000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 77.521 RON
- Valoare atribuită
- 77.521 RON
- Data publicării
- 05.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.