Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare gaze naturale/OFERTA ESTE PERSONALIZATA SI SE ADRESEAZA STRICT CATRE Parchetul de pe langa Tribunalul Ilfov Cantitate contractata: 206 MWh; Perioada: 01.01.2021-30.04.2021 Loc de consum: -84 MWh loc consum buftea str stirbei voda nr 18 corp A Cod DSSIFSC102193026 -68 MWh loc consum buftea str Eroilor nr 54 cod DGSIFSC102193106 -54 MWh loc consum buftea str stirbei voda nr 18 acorp B cod DGSIFSC102193132Pret gaze naturale este 125.29 lei/MWh pentru C1 si cuprinde: -Pret propriu de furnizare 84.80 lei/MWh; -Tarif transport 9.00 lei/MWh; -Tarif distributie 31.49 lei/MWh. Valoare totala: 25 809,74 lei Pretul nu include TVA Plata facturii se face in termen de 30 zile de la data emiterii facturii.
- Număr anunț
- DA27199535
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Tribunalul Ilfov (CUI 29286904)
- Furnizor / câștigător
- ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
- Cod CPV
- 65210000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.810 RON
- Valoare atribuită
- 25.810 RON
- Data publicării
- 05.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.