Atribuită Cumpărare directă

OFERTA ESTE PERSONALIZATA SI SE ADRESEAZA STRICT CATRE LICEUL TEHNOLOGIC-RASNOV. Cantitate contractata: 392 MWh; Perioada: 01.01.2021 - 31.12.2021 Pret gaze naturale este 134.49 lei/MWh pentru C2 si cuprinde: -Pret propriu de furnizare 90.00 lei/MWh; -Tarif echilibrare 4.00 lei/MWh; -Tarif transport 12.00 lei/MWh; -Tarif distributie 28.49 lei/MWh. Pretul nu include TVA Plata facturii se face in termen de 30 zile de la data emiterii facturii.

Număr anunț
DA27201490
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Risnov (CUI 29413145)
Furnizor / câștigător
ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
Cod CPV
09123000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106.920 RON
Valoare atribuită
106.920 RON
Data publicării
05.01.2021 00:00
Data finalizării
05.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106.920 RON

din 106.920 RON estimat