Atribuită Cumpărare directă

Servicii de revizie si verificare centrale termice Descriere: Revizie centrala termica = 2275.00 lei, Verificare tehnica periodica VTP Viessmann 100Q=291 KW* 2buc = 1790.00 lei, Montare stabilizator tensiune = 2 buc = 4020.00 lei Conform deviz /oferta .

Număr anunț
DA27309960
Autoritate contractantă
SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
Furnizor / câștigător
ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
Cod CPV
50720000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.085 RON
Valoare atribuită
8.085 RON
Data publicării
29.01.2021 00:00
Data finalizării
01.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.085 RON

din 8.085 RON estimat