Atribuită Cumpărare directă

OFERTA ESTE PERSONALIZATA SI SE ADRESEAZA STRICT CATRE LICEUL ST. O IOSIF RUPEA. Cantitate contractata: 760 MWh; Perioada: 01.02.2021 - 31.01.2022 Pret gaze naturale este 141.24 lei/MWh pentru C1 si cuprinde: -Pret propriu de furnizare 95lei/MWh; -Tarif echilibrare 4.00 lei/MWh; -Tarif transport 12.00 lei/MWh; -Tarif distributie 30.24 lei/MWh. Pretul nu include TVA Plata facturii se face in termen de 30 zile de la data emiterii facturii.

Număr anunț
DA27306002
Autoritate contractantă
LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA (CUI 29484600)
Furnizor / câștigător
ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
Cod CPV
09123000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107.342 RON
Valoare atribuită
107.342 RON
Data publicării
29.01.2021 00:00
Data finalizării
29.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

107.342 RON

din 107.342 RON estimat