Atribuită
Cumpărare directă
Cantitate contractata: 800,00 MWh; Perioada: 01.02.2021 - 31.01.2022 Aceasta oferta este valabila pentru locul / locurile de consum acestea se afla la adresa / adresele: Jud. AG, Loc. PITESTI, Strada RAZBOIENI, Nr. F.N., Cod postal 110225 Pret gaze naturale este 151,49 lei/MWh pentru C2 si cuprinde: -Pret propriu de furnizare 110.00 lei/MWh; -Tarif echilibrare 2.00 lei/MWh; -Tarif transport 11.00 lei/MWh; -Tarif distributie 28,49 lei/MWh. Pretul gazului ofertat nu include: Taxa pe valoare adaugata (TVA); Acciza; Plata facturii se face in termen de 30 zile de la data emiterii facturii.
- Număr anunț
- DA27221543
- Autoritate contractantă
- Colegiul National"AL. ODOBESCU (CUI 4318008)
- Furnizor / câștigător
- ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
- Cod CPV
- 09123000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 121.192 RON
- Valoare atribuită
- 121.192 RON
- Data publicării
- 12.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.