Atribuită Cumpărare directă

FERTA ESTE PERSONALIZATA SI SE ADRESEAZA STRICT CATRE LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE. Cantitate contractata: 590 MWh; Perioada 01.02.2021 – 31.01.2022 Pret gaze naturale este 141.24 lei/MWh pentru C1 si cuprinde: -Pret propriu de furnizare 95.00 lei/MWh; -Tarif echilibrare 4.00 lei/MWh; -Tarif transport 12.00 lei/MWh; -Tarif distributie 30.24 lei/MWh. Pretul nu include TVA Plata facturii se face in termen de 30 zile de la data emiterii facturii;OFERTA ESTE PERSONALIZATA SI SE ADRESEAZA STRICT CATRE LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE. Cantitate contractata: 630 MWh; Perioada 01.02.2021 – 31.01.2022 Pret gaze naturale este 139.49 lei/MWh pentru C2 si cuprinde: -Pret propriu de furnizare 95.00 lei/MWh; -Tarif echilibrare 4.00 lei/MWh; -Tarif transport 12.00 lei/MWh; -Tarif distributie 28.49 lei/MWh. Pretul nu include TVA Plata facturii se face in termen de 30 zile de la data emiterii facturii.

Număr anunț
DA27271741
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic George Moroianu (CUI 29418037)
Furnizor / câștigător
ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
Cod CPV
09123000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.698 RON
Valoare atribuită
134.698 RON
Data publicării
22.01.2021 00:00
Data finalizării
22.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.698 RON

din 134.698 RON estimat